Squad Ukraine [SQ UA] - одна з найбільших українських спільнот у жанрі мілсім (milsim - військові симулятори). Маємо на меті популяризацію усього українського в іграх і в цілому. Раді вітати всіх, хто бажає стати до лав нашого ком'юніті. Діскорд справжнього патріота!

Офіційно спільнота заснована у 2016-му гравцями та ветеранами російсько-української війни. Граємо у різні ігри українською в Steam. Також у нас відбувається пошук тіммейтів / напарників / групи / команди / просто друзів. Найпопулярніша гра у нас - Squad, також ми створюємо великий мод що додає Збройні Сили України у гру. Маємо малий мод в ArmA 3, що додає форму ЗСУ. Також граємо у DayZ, 7 Days to Die, Valheim, Star Citizen, різні MMO ФПС, Ground Branch, Ready or Not, Zero Hour та інші реалістичні, хардкорні, кооп, ММО рпг і просто українські ігри. Наша спілка має власні ігрові сервери. (Україна) Розвиваємо український геймінг разом! Приєднуйся до спілкування! Обговорюємо політику, створюємо україномовний контент.

Similar servers you might like:

© 2015 - 2022 DiscordServers. All rights reserved. Not affiliated with Discord

DiscordServers.com is a public discord server listing. Find public discord servers and communities here! Advertise your Discord server, amd get more members for your awesome community! Come list your server, or find Discord servers to join on the oldest server listing for Discord!